Rekrutacja 2023-2024

To już teraz! ☺️
Drodzy rodzice/opiekunowie rekrutacja do Polskiej Sobotniej Szkoły w Darlington rozpoczęta!!🇵🇱
Jeśli pragniecie, aby Wasze dziecko uczyło się języka polskiego, poznawało polską historię, tradycję oraz miało możliwość spotkać się z rówieśnikami z tego samego kręgu kulturowego to już teraz zapraszamy na zapisy do naszej szkoły na stacjonarne zajęcia w roku szkolnym 2022-2023
Zapisy przedłużone potrwają do 30.07.2023r.
Ilość miejsc w klasach jest ograniczona dlatego o przyjęciu decyduje pierwszeństwo zgłoszenia.
Do grupy przedszkolnej przyjmowane są dzieci w wieku od 4 lat (przyjęcie mlodszych dzieci może zostać rozpatrzone indywidualnie)
Aby zapisać dziecko do Polskiej Sobotniej Szkoły w Darlington prosimy o kontakt mailowy : info@polishschooldarlington.uk . W odpowiedzi zwrotnej otrzymają państwo formularz zgłoszeniowy oraz niezbędne informacje. Drugim sposobem zgloszenia jest wysłanie do nas wypełnionego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej www.polishschooldarlington.uk i odesłanie go również na adres mailowy.
Pierwsze zajęcia planowane są na 7 października 2022r.
Serdecznie zapraszamy! ☺️