Projekt Greenpower – finał

Finał projektu budowy auta

W czwartek 29 czerwca dzieci z naszej szkoły, które brały udział w projekcie budowy auta wzięły udział w zawodach, zorganizowanych przez Greenpower na torze wyścigowym Croft Circuit niedaleko Darlington. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Złotek, Roberto Urbanowicz, Maya Kornacka, Jakub Rządkowski, Wiktoria Biernat, Adam Wąsowicz, Błażej i Oliver Sarniccy oraz kadra: Monika Sarnicka, Paweł Wąsowicz, Basia Biernat i Aneta Złotek. Każde dziecko biorące udział w projekcie miało możliwość wystąpić przynajmniej raz w dostępnych konkurencjach. Odbyło się 6 jazd slalomem na czas oraz 6 wyścigów w parach. W wyścigu głównym na dużym torze naszą szkołę dzielnie reprezentowała Wiktoria Biernat zajmując ostatecznie 7 miejsce. Gratulujemy. Pragniemy także gorąco podziękować inżynierom, którzy przeprowadzili i nadzorowali cały projekt w naszej szkole – panu Amitowi Kumarowi oraz Zbyszkowi Krawcowi. Dziękujemy firmie Cummins, którą panowie reprezentowali za sponsorowanie auta do tego projektu. Również pozdrawiamy grupę rodziców, którzy czynnie włączyli się w nasze działania i także byli obecni w czwartek z nami na torze. Reasumując dzieci miały niezapomniane przeżycia, oryginalnie spędziły czas i nabrały nowych doświadczeń. Liczymy, że uda nam się przeprowadzić ten projekt również w przyszłym roku. Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia w październiku!

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *