Rekrutacja 2022-2023 Trwa!

To już teraz! ☺️
Drodzy rodzice/opiekunowie rekrutacja do Polskiej Sobotniej Szkoły w Darlington rozpoczęta!!🇵🇱
Jeśli pragniecie, aby Wasze dziecko uczyło się języka polskiego, poznawało polską historię, tradycję oraz miało możliwość spotkać się z rówieśnikami z tego samego kręgu kulturowego to już teraz zapraszamy na zapisy do naszej szkoły na stacjonarne zajęcia w roku szkolnym 2022-2023
Zapisy potrwają do 30.06.2022r.
Ilość miejsc w klasach jest ograniczona dlatego o przyjęciu decyduje pierwszeństwo zgłoszenia.
Do grupy przedszkolnej przyjmowane są dzieci w wieku od 4 lat (przyjęcie mlodszych dzieci może zostać rozpatrzone indywidualnie)
Aby zapisać dziecko do Polskiej Sobotniej Szkoły w Darlington prosimy o kontakt mailowy : info@polishschooldarlington.uk . W odpowiedzi zwrotnej otrzymają państwo formularz zgłoszeniowy oraz niezbędne informacje. Drugim sposobem zgloszenia jest wysłanie do nas wypełnionego formularza, który znajduje się na naszej stronie internetowej www.polishschooldarlington.uk i odesłanie go również na adres mailowy.
Zapisy będą również możliwe osobiście na zakończenie roku szkolnego w dniu 25 czerwca od godz. 11 do 12.30 w szkole Hummersknott Academy w Darlington.
Pierwsze zajęcia planowane są na 1 października 2022r.
Serdecznie zapraszamy! ☺️
Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.