Wizyta naukowca w naszej szkole

Spotkanie z Dr Mariuszem Kamionką

Kolejna wspaniała wizyta z cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi ” za nami. Tym razem uczniów odwiedził Pan dr Mariusz Kamionka, który wprowadził uczniów Polskiej Sobotniej Szkoły w Darlington w podstawy biotechnologicznych zagadnień. Dzieci miały okazję posłuchać prawdziwego, naukowego wykładu oraz zadać pytania na temat pracy i zainteresowań naszego szanownego gościa. Bardzo dziękujemy p.Mariuszowi Kamionce za inicjatywę i chęć podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Nie zabrakło też dobrej zabawy i zaskoczenia, gdy wolontariusze w dość ciekawej odsłonie zapraszali kolejne grupy na zajęcia🤣🤗 Juz niedługo kolejne fascynujące spotkania!

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *